OKOLICA INWESTYCJI

Złotniki to wrocławskie osiedle, które znajduje się w zachodniej części miasta. Oferujemy idealną lokalizację dla tych, którzy chcą zamieszkać w modernistycznej i przestronnej okolicy z łatwym dojazdem do centrum. Atutem tej inwestycji jest dogodna trasa do węzła Autostradowej Obwodnicy Wrocławia, za którą mieści się kąpielisko Glinianki.

Znajdujący się w pobliżu Stadion Miejski to gwarancja bycia w centrum wydarzeń – sportowe emocje oraz szereg bogatych wydarzeń kulturalnych są na wyciągnięcie ręki. Atrakcją jest również zrewitalizowany Bio Park Doliny Ślęzy i Stawu Pilczyckiego, który podniósł jakość wartości przyrodniczej. Rekreacji sprzyjają również inne tereny zielone – Park Zachodni, Park Złotnicki oraz Las Leśnicki z licznymi ścieżkami rowerowymi i popularną trasą biegową o długości 2 km, która niemal w całości przebiega parkowymi, utwardzonymi alejkami.

Nasza inwestycja spełnia warunki wypoczynku i rekreacji na świeżym powietrzu. Przyszli mieszkańcy latem będą mogli korzystać z kąpieliska Glinianki, gdzie znajduje się także Wake Park oferujący sprzęt do uprawiania sportów wodnych, zaś chłodne dni spędzą na basenie przy Dolnośląskim Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 13 przy ul. Kamiennogórskiej.

Złotniki oferują rozwiniętą infrastrukturę i szybką, wygodną komunikację. Estetyczne i urozmaicone tereny zielone poprawiają klimat osiedla. Wszystko to gwarantuje nie tylko wysoką jakość życia, ale również idealną inwestycję na przyszłość.